Med a džemy

Med priamo od včelára a džemy bez pridaného cukru a s vysokým podielom ovocia? U nás je to realita, med a včelárske produkty odoberáme priamo od regionálnych výrobcov - včelárov. Tí pracujú výhradne s vlastnou surovinou a nedochádza k miešaniu so zahraničnými medmi. Kryštalizácia je prirodzeným dôkazom prírodnej kvality medu, deťom k raňajkám je ale lepšie vziať med pastovaný.

Lekváre a džemy ako od babičky? Naša ponuka obsahuje najmä výrobky s minimálne 50% ovocia oberaného v optimálnej fáze zrelosti v slovenských sadoch, bez pridaného cukru a škodlivých konzervantov. Objavte s nami širokú ponuku tradičných i prekvapivých kombinácií a chutí!

Niektorí naši dodávatelia medu a džemov sú:

  • Miškine domáce sirup a džemy - Ak máte radi poctivý domáci džem plný ovocia a chuti bez pridaných konzervantov a chémie, tak ste na správnom mieste. Všetky džemy sú varené priamo Miškou a to podľa receptov našich babičiek z domáceho, chemicky neošetrovaného ovocia.
  • Lovelyfood - manželia Kochanovci prinášajú na trh prémiové produkty za rozumnú cenu. Všetko, čo robia, je z čistého ovocia a zeleniny, byliniek a lesných plodov, ktoré ponúka príroda. Nepridávajú žiadne éčka, konzervanty, pektín, dochucovadlá a koncentráty. Ich zdrojom je slovenská príroda a lokálni pestovatelia. Ak siahnu po ovocí, ktoré u nás nerastie alebo nie je jeho sezóna, nakupujú iba BIO kvalitu.
  • Votabo
  • Mountberry

Fotogaléria